Hakkımızda

Üç Kıtaya ihracat

Ergen Tekstil, 2004 yılında kurulmuş, birçok özel marka giyim

ürününün küresel üreticisidir. Merkezi İstanbul’da bulunan şirket

Avrupa,Afrika ve Asya pazarlarında birçok markanın üretimini

gerçekleştiriyor.

Misyonumuz

Ergen Tekstil, 2004 yılında dikişsiz giyim üretimi yapmak üzere örgü ve konfeksiyon tesisleri ile entegre olarak kurulan bir firmadır. Bugün 100.000 parça/ay üretim kapasitesi ile kendi alanındaki kaliteli üreticilerden biridir. Teknolojinin etkin kullanımı ve yenilikçi yaklaşımı ile, değişen dünya dinamiklerine hızlı uyum sağlamanın ve yenilikçiliğin öncelikli değerler olduğunun bilincindeyiz.

Vizyonumuz

Büyüme hedefleri doğrultusunda Tekirdağ Kapaklı Organize Sanayi bölgesi içersinde başladığımız fabrika inşaat çalışmaları hızla ilerlemekte ve şirketimize ait olan fabrika inşaatımız tamamlanması ile hem kapasitemiz artacak hem de uluslararası yeni pazarlara açılma hedefimize bir adım daha yaklaşacağız. Üretici bir marka olarak, Ergen Tekstil , üretimde etkili markalaşma ile küresel rekabetçileri arasında konumunu yükseltmeyi hedefliyor. Şirket sürekli öğrenme ve gelişmeyi, kendisine adanmış ekibi ile gerçekleştiriyor. Sürdürülebilir üretim yöntemlerine öncelik verirken, iş ortakları ile etkili iletişimi önemsiyor ve takım üyeleri arasında sahiplik duygusu, özgüven ve mutluluk kültürünü geliştiriyor.

Ergen Tekstil yönlendiren temel prensipler şunlardır:

  • Takım üyelerinin işlerine sahip olma hissini güçlendirmek.
  • Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayarak aidiyet ve memnuniyet duygusu oluşturmak.
  • Yasalara ve yönetmeliklere uygun olarak şeffaf ve adil yönetim uygulamalarına sadık kalmak.
  • Gelecek nesillere ve çevreye olan sorumluluğunu yerine getirmek için yeşil fabrikasında sürdürülebilir üretimi önceliklendirmek.
  • Yönetim ve işletme alanlarında dijitalleşmeyi ve verimli üretim yöntemlerini benimsemek.
  • Tüm girişimlerde samimiyet, dürüstlük ve kalite değerlerini korumak.